Picture

TomTom One Full Europ 2GB

Atnaujintas TomTom ONE – Vienas geriausiai parduodamų navigatorių visame pasaulyje. TomTom One pasižymi geriausių kokybės, kainos ir funkcionalumo santykiu kelio navigatorių rinkoje Suprantama be visų pagrindinių kelio navigatoriaus savybių šis mažylis pasižymi atnaujintu EasyPort™ automobiliu laikikliu, kuris kartu su imtuvu puikiausiai tilps į Jūsų kišenę ar krepšį ,bei nauja ir kur kas geresnė garso kokybė, kuri užtikrins nepriekaištingą pateikiamų kalbinių instrukcijų garsą net ir esant pašaliniam triukšmui. Šis mažylis turi Naujausias visos Europos, kurią imtuve sudaro 42 šalys žemėlapį.

TomTom Paskelbė Internetinį Maršruto Planavimo Variantą Lietuvoje

~ Greičiausi ir naujausi nemokami kelio maršrutai ir jų planavimai jau prieinami ir internete - tam, kad dar paprasčiau iš anksto susiplanuotumėte net ir trumpiausią savo kelionę ~

Amsterdamas, Balandžio 20, 2009 – TomTom, pasaulio navigacinių sistemų lyderė, šiandien paskelbė pristatanti naujausią internetinį kelio maršrutų planavimo būdą, prieinamą adresu http://routes.tomtom.com

Šis nemokamas internetinis kelio maršrutų planavimo būdas suteikia galimybę navigatorių vartotojams dar paprasčiau iš anksto numatyti būsimos kelionės maršrutą, taupantį kelionės planavimo laiką ir pagrįstą konkretesnėmis kelionės detalėmis. Šį būdą įgalina TomTom IQ routes™ technologija, kuri apskaičiuoja greičiausią ir artimiausią kelią iki kelionės tikslo, atsižvelgiant į savaitės dienų ir net valandų kelių apkrovas. TomTom IQ routes™ technologija yra pagrįsta daugiau nei 30 milijonų TomTom vartotojų bendra kelionių laiko optimizavimo patirtimi, įskaitant ir 600 milijardų istorinių kelių greičio ir pralaidumo matavimų visame pasaulyje.

Be to, TomTom kelio maršrutų planavimas (Route Planner) yra nuolatos papildomas TomTom vartotojų žemėlapių atnaujinimais, naudojantis TomTom Map Share™ technologija. Taigi keliautojai visada gali turėti pačią naujausią informaciją apie kelių ir žemėlapių pasikeitimus.

“Šis kelio maršrutų planavimo įdiegimas mums reiškia didžiulį žingsnį visoje mūsų strategijoje, kadangi įvairius apdovanojimus visame pasaulyje laiminti TomTom navigacija tampa dar prieinamesnė bet kuriam vartotojui”, - sako TomTom generalinė direktorė Corinne Vigreux. “Tokia kelio maršrutų planavimo (Route Planner) sistema įrodo mūsų esamiems ir potencialiems vartotojams, kad jie išties gali pasitikėti TomTom produkcija, kai prireikia greito ir tikslaus kelionės planavimo”.

Per ateinančius keletą mėnesių ši kelio maršrutų planavimo sistema jau bus prieinama vartotojams daugybėje šalių visame pasaulyje. Šiam tikslui pasiekti, TomTom kompanija pasitelkia vartotojų pasiūlymus bei pastabas ir planuoja tai daryti ir ateityje. Kelio maršrutų planavimo sistema yra prieinama šešiomis kalbomis: olandų, anglų, prancūzų, vokiečių, italų ir ispanų.

“Esame labai patenkinti, kad Europos šalyse, kur kelio maršrutų planavimo sistema jau sėkmingai veikia, TomTom navigatorių vartotojai ją vertina aukščiausiu lygiu. Be to, pastaruoju metu esame vertinami kaip geriausi internetinės kelio maršrutų planavimo sistemos (Best web-based Route Planner * ) tiekėjai”, - priduria Corinne Vigreux.

Dėl išsamesnės informacijos apie internetinį kelio maršrutų planavimą, prašome apsilankyti adresu http://routes.tomtom.com. Čia taip pat galėsite susiplanuoti ir savo kelionę!

* TomTom internetinė kelio maršrutų planavimo sistema ką tik laimėjo geriausio maršrutų planavimo sistemos testų apdovanojimą Vokietijoje. Testavimo rezultatus galite rasti adresu http://routenplanerblog.blogspot.com/2009/03/der-grote-routenplanertest-das-fazit-es.html

TomTom skaitmeninės žiniasklaidos priemonės:
Dėl skaitmeninių žiniasklaidos priemonių, nuotraukų ir video klipų, prašome apsilankyti internetinėje prieigoje žiniasklaidai adresu http://extranet.tomtom.com. Vartotojo vardas: press-tt Slaptažodis: TomTomPriminsime, kad imtuvas pasižymi:

  • Lengvu ir intuityviu valdymu. Lietuviškas meniu bei kalbinės instrukcijos, didelės ir aiškios piktogramos bei jokio papildomo įdiegimo nereikalaujantis imtuvas suteiks paprastos ir lengvos navigacijos galimybes. Naujas didelis garsiakalbis užtikrins nepriekaištingą kokybę, o naujasis EasyPort™ laikiklis suteiks dar daugiau laisvės bekeliaujant.
  • Lankytinų vietų gausa. Imtuve įdiegta begalė lankytinų vietų, t.y. viešbučiai, restoranai ir kavinės, kultūriniai objektai, kai kuriose šalyse pateikiami stacionarūs greičių matuokliai. Lankytinų objektų paiešką atliksite tiek pagal nurodytą šalį ar miestą, tiek pagal Jūsų esamą poziciją – taip greičiausiai susirasite reikiamą viešbutį, kavinę ar kitą dominantį objektą. Taipogi imtuvuose jau įdiegta Lietuvos stacionarių greičių matuoklių duomenų bazė.
  • Žemėlapių gausa ir detalumu. Naujame modelyje įdiegtas visos Europos žemėlapis, kurį sudaro:
Airija (99,9 %), Andora (99,9 %), Austrija (99,9 %), Belgija (99,9 %), Bulgarija (54 %), Čekija (99,9 %), Danija (99,9 %), Estija (72 %), Gibraltaras (99,9 %), Ispanija (99,9 %), Italija (99,9 %), Jungtinė Karalystė (99,9 %), Kroatija (42 %), Latvija (63 %), Lenkija (99,9 %), Lichtenšteinas (99,9 %), Lietuva (99,9 %), Liuksemburgas, (99,9 %), Monakas (99,9 %), Nyderlandai (99,9 %), Norvegija (99,9 %), Portugalija (99,9 %), Prancūzija (99,9 %), San Marinas (99,9 %), Slovakija (99,9 %), Slovėnija (68 %), Suomija (99,9 %), Švedija (99,9 %), Šveicarija (99,9 %), Vatikanas (99,9 %), Vengrija (99,9 %), Vokietija (99,9 %). Be to pateikiami pagrindiniai Albanijos, Baltarusijos, Bosnijos ir Hercegovinos,  Makedonijos, Moldovos, Juodkalnijos, Rumunijos, Serbijos, Ukrainos ir Rusijos keliai.

  • Žemėlapių korektūros galimybe. Tai jau antros kartos imtuvas, kuriame įdiegta „Map Share“ programinė įranga, suteikianti galimybę taisyti turimus žemėlapius, pavyzdžiui užblokuoti nepravažiuojamus ar taisomus kelius, keisti eismo kryptis, pakeist gatvės pavadinimą bei administruoti lankytinas vietas jas pridedant ar taisant esamas. Visais šiais atliktais Jūsų ir kitų vartotojų pataisymais galėsite tarpusavyje pasidalinti pasinaudodami pateikta nemokama TomTom HOME programine įranga asmeniniam kompiuteriui. Taip užtikrinsite, kad imtuve įdiegti žemėlapiai tikslūs ir atitinka esamą kelių būklę.
Be to jei nusipirkus navigatorių kompanija TomTom per 30 dienų nuo Jūsų pirkimo dienos išleis naujas žemėlapių versijas, pasinaudodami TomTom HOME programine įranga juos parsisiųsite ir įdiegsite nemokamai. Būsite tikri, kad žemėlapiai imtuve bus naujausi!

  • Saugiu ir paprastu kelionės tikslo pasiekimu. Žinoma, imtuvas puikiausiai atitinka šiuolaikinius GPS signalo priėmimo standartus, pasižymi greitu kelio perskaičiavimo algoritmu bei suteikia galimybę pasirinkti kelionės tikslą tiek nurodant adresą, tiek vietą žemėlapyje arba tiesiog įvedant koordinates.
Be viso to begalės kitų funkcijų bei papildomų aksesuarų, kurie sukurti remiantis ne tik ilgamete patirtimi, bet ir vartotojų išreikšta nuomone. ONE – mažylis, suteiksiantis dar daugiau komforto ir laisvės Jums keliaujant po visą Europą.

Instrukciją lietuvių kalba galite parsisiųsti čia.

GPS Imtuvas

GPS modulis:

Didelio jautrumo GPS modulis su WAAS/EGNOS funkcija.

Techninės Charakteristikos

Imtuvo dydis:

92 x 78 x 25 mm

Svoris:

148 g

Duomenų perdavimas:

USB

Kalbos:

Lietuvių, Rusų, Anglų, Vokiečių ir kitos.

Ekranas

Skiriamoji geba:

320 x 240 pikselių

Dydis:

3.5 colių [8,9 cm] įstrižainės

Atmintis

Vidinė atmintis:

2 GB

Maitinimas

Akumuliatorius:

Integruotas, pakraunamas Li-Ion akumuliatorius.

Vidutinė darbo trukmė:

2 val.

Kelių žemėlapiai

Tiekėjas:

TeleAtlas

Greičių matuoklių duomenų bazė:

Lietuvos ir Vakarų Europos duomenų bazė.