TomTom GO 930 Traffic

  Aukščiausios – GO klasės kelio navigatorius, TomTom kompanijos pasididžiavimas! Kaip ir priklauso, imtuvas šiandien inovacijų atstovas. Jame ne tik tradicinės ir unikalios IQ Routes™ bei Advanced lane guidance GO serijos imtuvų funkcijos, bet ir nepertraukiama navigacija urbanistinėse teritorijose, vertingasis nuotolinio valdymo pultas bei nepriekaištinga imtuvo išvaizda. Be abejo tai vienas funkcionaliausių, stilingiausių ir geidžiamiausių imtuvų šiandieninėje GPS kelio navigatorių rinkoje.

IQ Routes™ – Jūsų geriausias kelias. Visi puikiai žinome, kad automobilių srautas pirmadienį piko valandomis yra nepalyginamai didesnis nei sekmadienio ramų vakarą. Norime, kad kelionė būtų maksimaliai saugi, kad pasiektumėm tikslą kiek įmanoma greičiau. Važiuodami su naujaisiais GO serijos kelio navigatoriais, būsite tikri, kad kelias, kuriuo važiuojate šiandien ir šiuo metu yra geriausias. Juk kelias, kuriuo važiuojame priklauso nuo savaitės dienos ir laiko – TomTom kompanija surinkdama anoniminius duomenis apie keliones iš daugiau kaip 7 milijonų vartotojų žino kada tam tikri keliai būna perpildyti ir nepriklausomai nuo juose leistino didesnio greičiau, juose užtrunkama kur kas ilgiau. TomTom kompanijos duomenimis 50 % parinktų IQ Routes™ kelių bus kur kas greitesnis, malonesni ir saugesni!
Advanced lane guidance. Privažiavus sankryžą TomTom kelio navigatorius aiškiai parodys kokia juosta Jums reikia važiuoti, kartu pateikdamas ir kelio ženklų simbolius, kurie atitiks tikrovėje iškabintus informacinius ženklus. Likus mažiau nei 800 metrams iki reikiamo nusukimo, navigatorius pateiks aiškų trimatį paveiksliuką simbolizuojantį kelio juostas ir žinomą rodyklę – kuria juosta Jums reikia važiuoti. Tad nesvarbu kokio sudėtingumo būtų sankryžą, dėka Advanced lane guidance savybės visada žinosite kur ir kada pasukti.
Nepertraukiama navigacija. Imtuve, programinės įrangos pagalba, interpoliuojamas GPS signalas, ko pasėkoje net ir nepalankiose GPS signalui vietose mėgausitės nepriekaištinga navigacija. GO930T praradus GPS signalą dar kurį laiką nepriekaištingai seksite imtuvo instrukcijomis – imtuvas žinodamas greitį iki signalo praradimo ves jus toliau. Tai unikali ir reikalinga savybė važiuojant tuneliais ar viadukų sistemomis, niekada nepraleisite Jums reikalingo posūkio.
Nuotolinis valdymas. Kartu su imtuvu turėsite ir nuotolinio valdymo galimybę. Visos funkcijos Jums bus prieinamos valdant navigatorių paprastu pulteliu, kuris tik dar daugiau suteiks laisvės.
Lengvas ir intuityvus valdymas. Lietuviškas meniu bei kalbinės instrukcijos, didelės ir aiškios piktogramos bei jokio papildomo įdiegimo nereikalaujantis imtuvas suteiks paprastos ir lengvos navigacijos galimybes.
Didelis, beveik 11 cm įstrižainės ekranas. Imtuvo ekrane aiškiai matysite pateikiamas vaizdines instrukcijas ir jus supančią aplinką, nepriklausomai nuo to kaip toli bus pritvirtintas imtuvas automobilyje. Be to paprasčiau naudositės skaitmenine klaviatūra norėdami įvesti reikiamą adresą ar susirasti reikiamą objektą iš pateikiamo sąrašo.
Informacijos apie kamščius ir kelio darbus priėmimas. Kartu su imtuvu komplekte yra pateikiama TMC [Traffic Message Channel] antena, kuri priima informaciją apie kamščius, kelio darbus ir kitas kliūtis kelyje. Tad bekeliaudami žinosite, kas Jūsų laukia kelyje, kiek jame galite užtrukti esant kliūtims, kurios bus aiškiai pateikiamos imtuvo ekrane. Ši informavimo sistema veikia Vakarų Europos bei Skandinavijos šalyse.
Lankytinų vietų gausa. Imtuve įdiegta begalė lankytinų vietų, t.y. viešbučiai, restoranai ir kavinės, kultūriniai objektai, kai kuriose šalyse pateikiami stacionarūs greičių matuokliai. Lankytinų objektų paiešką atliksite tiek pagal nurodytą šalį ar miestą, tiek pagal Jūsų esamą poziciją – taip greičiausiai susirasite reikiamą viešbutį, kavinę ar kitą dominantį objektą. Taipogi imtuvuose jau įdiegta Lietuvos stacionarių greičių matuoklių duomenų bazė.
Žemėlapių gausa ir detalumas. Naujame modelyje pateikiami detalūs JAV bei Kanados žemėlapiai. Žinoma, įdiegtas ir visos Europos žemėlapis, kurį sudaro:
Airija (100 %), Andora (100 %), Austrija (100 %), Belgija (100 %), Čekija (99 %), Danija (100 %), Estija (71 %), Gibraltaras (100 %), Ispanija (100 %), Italija (100 %), Jungtinė Karalystė (100 %), Kroatija (43 %), Latvija (62 %), Lenkija (99 %), Lichtenšteinas (100 %), Lietuva (99 %), Liuksemburgas, (100 %) Monakas (100 %), Nyderlandai (100 %), Norvegija (100 %), Portugalija (100 %), Prancūzija (100 %), San Marinas (100 %), Slovakija (99 %), Slovėnija (47 %), Suomija (100 %), Švedija (100 %), Šveicarija (100 %), Vatikanas (100 %), Vengrija (99 %), Vokietija (100 %). Be to pateikiami pagrindiniai Albanijos, Baltarusijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Bulgarijos, Makedonijos, Moldovos, Juodkalnijos, Rumunijos, Serbijos, Ukrainos ir Rusijos keliai.

Žemėlapių korektūros galimybė. Tai jau antros kartos imtuvas, kuriame įdiegta „Map Share“ programinė įranga, suteikianti galimybę taisyti turimus žemėlapius, pavyzdžiui užblokuoti nepravažiuojamus ar taisomus kelius, keisti eismo kryptis, pakeist gatvės pavadinimą bei administruoti lankytinas vietas jas pridedant ar taisant esamas. Visais šiais atliktais Jūsų ir kitų vartotojų pataisymais galėsite tarpusavyje pasidalinti pasinaudodami pateikta nemokama TomTom HOME programine įranga asmeniniam kompiuteriui. Taip užtikrinsite, kad imtuve įdiegti žemėlapiai tikslūs ir atitinka esamą kelių būklę.
Be to jei nusipirkus navigatorių kompanija TomTom per 30 dienų nuo Jūsų pirkimo dienos išleis naujas žemėlapių versijas, pasinaudodami TomTom HOME programine įranga juos parsisiųsite ir įdiegsite nemokamai. Būsite tikri, kad žemėlapiai imtuve bus naujausi!

Saugus ir paprastas kelionės tikslo pasiekimas. Žinoma, imtuvas puikiausiai atitinka šiuolaikinius GPS signalo priėmimo standartus, pasižymi greitu kelio perskaičiavimo algoritmu bei suteikia galimybę pasirinkti kelionės tikslą tiek nurodant adresą, tiek vietą žemėlapyje arba tiesiog įvedant koordinates.
Blutetooth bevielė laisvų rankų įranga. Turėsite galimybe bendrauti telefonu imtuvo pagalba tiek skambinat, tiek atsiliepiant į skambučius. O tai tik daugiau saugumo Jūsų kelyje.
SD tipo korteliu išplėtimas. Nepriklausomai nuo to kiek ir kokių žemėlapių turėsite, atminties kortelių išplėtimas suteiks galimybe naviguoti po pasirinktas šalis be papildomo imtuvo administravimo. Tiesiog pakaks turimus žemėlapius, kurie netelpa į imtuvo atminį, susidėti į kortelę. Imtuvas turi išskirtinai didelę 4 GB vidinę atmintį.
Papildomas funkcionalumas. Imtuve įdiegtas FM bangų siųstuvas, kurio dėka galėsite klausytis muzikos bei kalbinių instrukcijų pasinaudojant automobilio garso sistema. Imtuve taipogi integruotas apšvietimo jutiklis, kuris automatiškai pagal aplinkos sąlygas parinks Jums nakties ar dienos spalvas žemėlapyje saugiai Jūsų navigacijai.
Be viso to begalės kitų funkcijų bei papildomų aksesuarų, kurie sukurti remiantis ne tik ilgamete patirtimi, bet ir vartotojų išreikšta nuomone. Be jokios abejonės TomTom GO930 Traffic „Top of the line“ kelio navigatorius, šiandieninėje rinkoje diktuojantis kelio navigacijos GPS funkcionalumą.