TomTom RIDER 2nd

  TomTom sukurtas baikeriams, padedant baikeriams! Tai vienintelis tokio funkcionalumo kelio navigatorius rinkoje, ne tik tiksliai atvaizduojantis kelią žemėlapyje, bet ir aiškiai pateikiantis kalbines instrukcijas Jūsų šalme su jau legendine tapusia Cardo scala-rider® beviele laisvų rankų įranga.

Be to navigatorius atitinka visus atsparumo vandeniui standartus, turi specialiai motociklu važiuojant pritaikytą funkcionalumą, galimybę susieti telefoną bevieliu Bluetooth ryšiu Jūsų komfortui ir t.t. Tai saugus, patikimas, novatoriškas ir vienintelis TomTom RIDER!

Lengvas valdymas. Lietuviškas meniu bei kalbinės instrukcijos, didelės raiškos ekranas su stogeliu užtikrinančiu matomumą esant sudėtingoms matymo sąlygoms, aiškios ir didelės piktogramos pritaikytos imtuvą valdyti su pirštine, bei jokio papildomo įdiegimo nereikalaujantis imtuvas suteiks paprastos, lengvos, saugios ir funkcionalios navigacijos galimybes.
Kelio tipo pasirinkimas. Imtuve turėsite galimybę pasirinkti kelio tipą iš kelių pateikiamų variantų, t.y. greičiausias maršrutas, trumpiausias maršrutas [atsargiai su žvyrkeliais :)], maršrutai vengiant greitkelių, pėsčiųjų arba dviračio rėžimai, kelionė apribojant greitį.
Saugus ir paprastas kelionės tikslo pasiekimas. Žinoma, imtuvas puikiausiai atitinka šiuolaikinius GPS signalo priėmimo standartus, pasižymi greitu kelio perskaičiavimo algoritmu bei suteikia galimybę pasirinkti kelionės tikslą tiek nurodant adresą, tiek vietą žemėlapyje arba tiesiog įvedant koordinates.
Detaliais Rytų Europos regiono žemėlapiais. Navigatoriuje pateikiami TeleAtlas pasaulinės kompanijos kartografiniai duomenys, detaliai padengiantys ne tik Lietuvą, bet ir kaimynines šalis Latviją, Estiją, Lenkiją, Čekiją ir kitas.
Blutetooth beviele laisvų rankų įranga. Kelio navigatorius komplektuojamas kartu su jau legendine tapusia Cardo scala-rider® beviele laisvų rankų įranga. Tereikia pateikiamą ausinę su mikrofonu įdėti į šalmą ir mėgautis pateikiamomis kalbinėmis instrukcijomis. Be viso to turėsite galimybę bendrauti telefonu važiuodami motociklu, tereikės spustelėti telefono piktogramą imtuvo ekrane ir jau bendraujate su kolega.
SD tipo korteliu išplėtimu. Nepriklausomai nuo to kiek ir kokių žemėlapių turėsite, atminties kortelių išplėtimas suteiks galimybe naviguoti po pasirinktas šalis be papildomo imtuvo administravimo. Tiesiog pakaks turimus žemėlapius, kurie netelpa į imtuvo atminį, susidėti į kortelę.
Aukščiausi saugumo įvertinimai. Įrenginys buvo testuojamas „TUV“ kompanijos, kurios saugios navigacijos standartai gerokai aukštesni nei Europoje nustatytos normos.
Paprastas montavimas. Navigatoriaus pritvirtinimui pateikiamas visas komplektas reikiamos įrangos. Tai pasaulyje gerai žinomos „RAM“ kompanijos laikiklis, bei visi priedai reikalingi jam pritvirtinti.